fbpx
Sinu ostukorv
0
Kokku 0.00 
Vaata ostukorvi

Rendi haagis nutikalt

rendihaagis

TIKI tõi koostöös Alexela tanklatega esimesena Eestis turule nutika rendihaagise teenuse TikiRent. Koostöös Alexela tanklatega on haagise rentimine nüüdsest ööpäevaringselt kättesaadav.

Loodud lahenduse abil saab klient rentida sobivat TIKI haagist kasutades selleks oma nutitelefoni. Haagised on vaid mõne nupuvajutuse kaugusel.

Esmalt tuleb alla laadida Alexela Haagis rakendus Google Play’st või App Store’ist. Appist avaneb Eesti kaart, kus peal on vabad haagised näha rendipunktide kaupa. Renditud haagis tuleb tagastada samasse asukohta, kust see renditi.

Nutika rendihaagise teenuse punkte on esialgu neli ja need on Tallinnas Peterburi teel, Saku vallas asuvas Tõdva Alexelas, Loksal asuvas Alexela automaattanklas ja Tartu maakonnas Elvas asuvas Alexela automaattanklas, ent neile tuleb kiiresti lisa. TikiRendi  plaan koos Alexelaga on laieneda nutika rendihaagise teenusega üle-Eesti. Pakkudes kokku vähemalt 200 haagist nii automaattanklate kui ka tanklapoodide juures. Kõik Alexela rendihaagise punktid on varustatud kvaliteetsete TIKI haagistega. Varasemalt on saanud sobivat haagist rentida vaid mugavuspoodidega tanklates, aga tänu nutilahendusele saab see nüüd oluliselt kättesaadavamaks ning täiesti kontaktivabaks teenuseks ka automaattanklates.

Vaata lähemalt KUIDAS NUTIKALT ALEXELA HAAGISE KAUDU RENTIDA

Jaga: