fbpx

Tule tööle

Alexela kontserni ettevõtetes töötab enam kui 1000 inimest üle Eesti, suurem osa neist Ida-Virumaal, Sillamäel ja Kiviõlis ning Harjumaal, Paldiskis. Kuigi kontserni ettevõtted on väga erineva ajaloo, tegevusvaldkonna ja suurusega, on töötaja väärtustamine prioriteet kõikjal.

Meie ettevõtted, millest mitmed on tegutsenud juba aastakümneid, on viimaste aastate jooksul koondunud ühtsesse kontserni. Innustame oma töötajaid kontserniülesele koostööle, et luua järjest enam ettevõtete vahelist sünergiat. Areneme kiiresti paljudes valdkondades ja ootame endaga liituma uudishimulikke ja teotahtelisi inimesi, kes tahavad kasvada koos meiega ning jagada meile oma tarkust ja kogemust.

Meil on hea töötada

Väärtustame inimest mistahes ametipositsioonil ja märkame nii väikeseid kui ka suuri edusamme. Väärtustame enesetäiendust ja elukestvat arengut. Pakume oma töötajatele võimalust end täiendada erialastel koolitustel, et professionaalina areneda. Samuti soosime personaalset arengut toetavatest koolitustest osa võtmist ning väärtustame töötajate isiklikku elu.

Pakume karjäärivõimalusi kontserniüleselt, tunnustame iga-aastaselt parimaid Alexela Aastagalal, soosime õppijaid, peame kõiki oma inimesi meeles sünnipäeval, tähistame tööjuubeleid ja toetame sportimist.

Anna endast märku ja saada oma CV aadressile kandideeri@tiki.ee 

Kõik meie vabad töökohad on avaldatud CV Keskuse lehel, mis on leitav SIIT.

Praktikast

Ootame metallilõikepinkide ja metallitöö eriala õpilasi meie tootmistööstusesse.

Pakume võimalust saada uusi praktilisi teadmisi valitud erialal, tähtajalist praktikalepingut ja -tasu. Täpsem info personalijuhilt merike.magi@tiki.ee

ANNA ENDAST MÄRKU!

Võtame Sinuga ühendust, kui meil on midagi pakkuda.