fbpx

Hooldus

Pakume haagistele kvaliteetset korralist hooldust ning saame ka aidata keerulisemate remonttöödega.

Oluline teada!

Nagu ka autod, vajavad haagised regulaarselt hooldust. Korralist hooldust soovitame teha vähemalt korra aastas. Korralise hoolduse puhul vaadatakse üle haagise veosõlmed ning elektrivarustus. Eriti oluline on korraline hooldus piduritega haagistel, millel on tarvis regulaarselt kontrollida pidurite korrektset rakendumist.

Oleme võimelised oma moodsas töökojas kiiresti läbi viima vajadusel ka keerulisemaid remonttöid, mis vajavad näiteks keevitamist või suuremate osade vahetamist.

Haagiseid saab hooldada ja remontida Tiki müügiesinduses (Kadaka tee 185, Tallinn, tel 6 550 915). Kohapeal on olemas ka lai valik varuosi haagiste kiire hoolduse ja remontööde läbiviimiseks.

Remondi- või hooldusaeg tuleks telefoni teel eelnevalt broneerida. Kindlasti soovime broneerimisel teada haagise mudelit ja valmistamise aastat.

Tööde eelkalkulatsiooni vormistame kehtiva varuosade hinnakirja alusel. Edasimüüja teenuste kasutamisel tuleks tööde maksumus täpsustada.

Hoolduse ja remondiga tegelevate edasimüüjate kontaktid leiate kontakti lehelt.

Oleme valmis jagama haagiste kohta nõuandeid ja soovitusi ning meie poole tasub pöörduda ka haagise tehnilise seisukorra kontrollimiseks, näiteks enne pikemaid sõite.Garantiitingimused

Bestnet AS annab haagistele 24 kuu pikkuse müügijärgse garantii. Garantiiperiood algab haagise lõpptarbijale üleandmise hetkest. Garantii kehtivuse eelduseks on haagise kasutus- ja hooldusjuhendis toodud nõuete täitmine. Tootja garanteerib, et garantiiperioodi jooksul on haagis materjali- ja tootmisdefektide vaba. Materjali- ja tootmisdefektide ilmnemisel kohustub tootja need omal kulul kõrvaldama. Garantiiajal ilmnevate rikete kõrvaldamine toimub tootja poolt volitatud müügiesinduste kaudu. Garantiikorras asendatud osad jäävad tootja omandisse. Haagise transport garantiiremondi teostamise asukohta toimub ostja kulul. Haagise garantiiremondi tõttu tekkinud ostja kulutused ei kuulu hüvitamisele.

Garantii ei kehti, kui:

  1. Ostja ei ole järginud kasutus- ja hooldusjuhendis toodud haagise kasutamist ja/või hooldust sätestavaid tingimusi.
  2. Ostja ei teavitanud müüjat haagisel ilmnenud defektist viivitamatult (hiljemalt 3 tööpäeva jooksul rikke ilmnemisest) ning ei andnud müüjale võimalust ilmnenud defekti üle vaadata ning seda koheselt likvideerida.
  3. Haagist on eelnevalt parandatud, hooldatud või ümber ehitatud väljaspool tootja või tootja poolt volitatud hooldustöökoda.

Garantii alla ei kuulu:

  1. Haagise loomulik kulumine ning keskkonna mõjutuste tõttu tekkinud defektid (näiteks pindmine rooste veermikul, kuumtsingitud lehtmaterjalist detailide servadel esinev rooste, tsink pinnakatte värvuse muutused).
  2. Kuluosad (nt. kuulühendus, piduriklotsid, pidutrossid, lambipirnid, rehvid, veljed, rattalaagrid, jne).
  3. Rooste ja muud pinnakatte defektid, mis on tekkinud kasutusel kokkupuutest eriti agressiivsete elementidega (näiteks tugevad alused ja happed, oksüdeerunud metallid ja neilt nõrguv vedelik).

Reklamatsiooni esitamiseks käitu järgnevalt:

  1. Rikke ilmnemisel lõpeta kohe haagise kasutamine.
  2. Teavita tootjat või tootja volitatud esindajat max. 3 (kolme) tööpäeva jooksul ilmnenud rikkest, esitades reklamatsiooni ametlikul vormil. Lae siit alla reklamatsiooni vorm.
  3. Oota tootja või tema volitatud esindaja poolt saabuvaid juhiseid.

Tallinna müügiesindus
Müük ja hooldus
Tel. (+372) 5300 0605

Tel. (+372) 655 0915

esindus@tiki.ee