fbpx
Sinu ostukorv
0
Kokku 0.00 
Vaata ostukorvi

Kaupo Sisask Aasta Tööstur 2021 kandidaat

Aasta töösturi kandidaat Kaupo Sisask

Aasta töösturi konkursile esitati tänavu kokku 8 kandidaati, kelle hulgast selgub aasta tööstur juba 17. novembril 2021 konverentsil “Tööstuse Äriplaan 2022”.

Rõõm on suur! Kandidaatide seast leiab ka Alexela grupi metalliettevõtete ja tütarettevõtte Bestnet AS (kaubamärk Tiki treiler) juhi Kaupo Sisaski.

Aasta töösturi konkurss toimub juba neljandat korda. Tänavuse aasta konkursi esitamise tähtaeg oli 4. oktoobril 2021 – selleks ajaks oli laekunud 8 kandidaati. Nende hulgast valib konkursi žürii välja kolm finalisti, kelle hulgast saavad oma lemmiku valida ka Tööstusuudiste lugejad. Lugejahääletus toimub novembris ja algab mõned päevad enne 17. novembril 2021 toimuvat konverentsi “Tööstuse äriplaan 2022”, kus Aasta Tööstur 2021 välja kuulutatakse. Võitja selgub žürii ja lugejahäälte tulemuste liitmisel, mõlemal on tulemuses 50-protsedine osakaal.

Konkursi žüriisse kuuluvad Aasta Tööstur 2020 ja Chemi-Pharmi omanik Ruth Oltjer, ABB Balti riikide juht Jukka Patrikainen, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juhatuse esimees Peeter Raudsepp, Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi tööstusvaldkonna juht Andri Haran ning Äripäeva peadirektor Igor Rõtov.

Rõõm on suur! Kandidaatide seast leiab ka Alexela grupi metalliettevõtete ja tütarettevõtte Bestnet AS (kaubamärk Tiki treiler) juhi Kaupo Sisaski.

Jaga: