fbpx
Sinu ostukorv
0
Kokku 0.00 
Vaata ostukorvi

Tule tööle

Bestnet Grupi ettevõtetes töötab kokku enam kui 200 inimest. Kuigi meie ettevõtted on mõnevõrra erineva ajaloo, tegevusvaldkonna ja suurusega, on töötaja väärtustamine prioriteet kõikjal.

Meie ettevõtted, millest mitmed on tegutsenud juba aastakümneid, on viimaste aastate jooksul koondunud ühtsesse gruppi. Innustame oma töötajaid grupiülesele koostööle, et luua järjest enam ettevõtete vahelist sünergiat. Areneme kiiresti paljudes valdkondades ja ootame endaga liituma uudishimulikke ja teotahtelisi inimesi, kes tahavad kasvada koos meiega ning jagada meile oma tarkust ja kogemust.

Väärtustame inimest mistahes ametipositsioonil ja märkame nii väikeseid kui ka suuri edusamme. Väärtustame enesetäiendust ja elukestvat arengut. Pakume oma töötajatele võimalust end täiendada erialastel koolitustel, et professionaalina areneda. Samuti soosime personaalset arengut toetavatest koolitustest osa võtmist ning väärtustame töötajate isiklikku elu.

Pakume karjäärivõimalusi grupiüleselt, tunnustame iga-aastaselt parimaid, soosime õppijaid, peame kõiki oma inimesi meeles sünnipäeval, tähistame tööjuubeleid ja toetame sportimist.

Meie värbamise isikuandmete töötlemise teavitusega saate tutvuda siin

Anna endast märku!

Kui meil on midagi pakkuda, võtame sinuga ühendust.